Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vzpomínáme

                                          Vivien Ave Eiram   *30.5.1997  -  +16.5.2012

                                                              pudl trpasličí hnědý - fenka 

             heart ,,Vivinka, moje nejvěrnější" ! Můj, opravdu jenom můj vlastní pes... Byla neustále se mnou na každém kroku, chodila za mnou jako ocásek, pokud jsem odešla třeba jen na chvíli ze zahrady, hned běžela za mnou domů. Její pelíšek byl vedle mé postele, spávala a usínala u mne. Byla velice hodná, chytrá, uměla spoustu povelů, odchovala čtyři nádherná štěňátka a i na výstávách jsme byli úspěšní! Moc nám budeš chybět, nikdy na TEBE nezapomeneme!!!

 

                                                 Diamond Loved Chocolates   *29.5.2011

Diamond Loved Chocolates ,, DIA" moje naděje - hnědá pudlí holčička, kterou jsme si dovezli z Rakouska od paní chovatelky Nicole Palme. Bohužel jsme u Diamond zjistili velice vážnou vrozenou vadu, která bude vyžadovat odbornou léčbu i péči a proto po domluvě s paní chovatelkou, která je veterinářkou jsme jí Diu vrátili. Bylo to moc těžké: není dne, kdy bych si na tebe ,,moje milá" nevzpomněla!!! 

 

                                            ARES z Pepínova pelíšku     *5.3.1996  -  +8.4.2011 

                                                                 pudl trpasličí hnědý - pes 

            

  Aresek byl můj vlastní první pes, kterého jsme si pořídíli s manželem ještě v době, kdy jsme byli svobodní...  Dožil se krásných 15let, byl to náš velice chytrý, hodný a oddaný přítel, který miloval házení kamínků a klacíčků a neúnavně nám je pořád nosil a vyštěkával, abychom mu je znovu a znovu házeli. Bohužel od 11let byl úplně slepý, ale i nadále žil plnohodnotný život a prováděl svoje lumpárny... Pokud jsme nechali na stole jakou-koliv dobrotu v momentě bez dohledu jsme byli bez ní. Ares měl mimořádně vyvinutý čich  a mojí mamince takto spořádal skoro celý plech buchet, dětem pak pravidelně ,,dojídal" jogurty zapomenuté na stolečku... Loučení bylo moc těžké, ale v psím nebi tě už určitě nic netrápí... Nikdy nezapomeneme!

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist